O společnosti

Pickering Group Ltd je nadnárodní skupina výrobců elektroniky se sídlem v Clacton-on-Sea, Essex, ve Spojeném království, s působností po celém světě.

Skupina zahrnuje tři společnosti, které poprvé začaly v roce 1968 se společností Pickering Electronics, která vyrábí elektronické součástky nazývané jazýčková relé používaná v různých formách elektronických přístrojů. V roce 1988 vznikla Pickering Interfaces, která nabízí modulární systémy pro přepínání signálů a simulaci a software pro použití při testování elektroniky. V roce 2005 jsme otevřeli závod v České republice na výrobu kabelových a konektorových řešení. To vedlo v roce 2014 k založení naší divize konektivity, Pickering Connect, která nabízí standardní a vlastní řešení konektivity.

Všechny tři společnosti investují značné prostředky do nových produktů a mají pověst výroby vysoce kvalitních produktů pro testovací a měřicí průmysl, který se zaměřuje na výrobu zařízení určených k identifikaci, měření a regulaci výrobních procesů. Tento trh zaznamenává značný růst v důsledku rychlosti nových technologií, globální regulace a rostoucí složitosti elektronických produktů.

Naše společnost disponuje třemi výrobními závody, z nichž jeden se nachází ve Spojeném království a dva v České republice, kde zaměstnáváme více než 400 lidí. Celosvětově, včetně sedmi poboček pro přímý prodej a podporu v Asii, Evropě a Severní Americe, naše společnost zaměstnává více než 600 zaměstnanců.

0 let
zkušeností v oboru
0 +
zaměstnanců celosvětově

Pickering Electronics

Elektronické jazýčkové relé.

Pickering Interfaces

Testovací systémy, simulace a software.

Pickering Connect

Standardní a vlastní řešení konektivity.